Güncel

YAPRAK FİDANCI'YA ÖNEMLİ GÖREV

Cumhuriyet Halk Partisi'nin önemli isimlerinden olan; daha önceki dönemlerde Körfez İlçe Teşkilatı'nda vazife yapan, şimdi ise il yönetiminde vazife alan; güleryüzlü-çalışkan- mücadeleci kimliği ile tanınan; inandığı davada ödün vermeden çalışan Yapr

9 Haziran 2020 Saat: 14:35
YAPRAK FİDANCIYA ÖNEMLİ GÖREV Korfez, körfez ilçe teşkilatı, yaprak fıdancı, Kocaeli haber, Kocaeli son dakika, turkay haber,
YAPRAK FİDANCI'YA ÖNEMLİ GÖREV

Cumhuriyet Halk Partisi'nin önemli isimlerinden olan; daha önceki dönemlerde Körfez İlçe Teşkilatı'nda vazife yapan, şimdi ise il yönetiminde vazife alan; güleryüzlü-çalışkan- mücadeleci kimliği ile tanınan; inandığı davada ödün vermeden çalışan Yaprak Fidancı'ya, il örgütü önemli bir görev verdi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIM

Kocaeli genelinde bulunan muhtarlardan sorumlu başkan yardımcılığı görevi verilen Yaprak Fidancı;  şimdiden çalışmalarına başladı. Her aldığı vazifeyi en güzel şekilde yerine getiren Yaprak Fidancı'nın bu vazifeyi de en güzel şekilde temsil etmesi bekleniyor. Yaprak Fidancı, 'Bana verilen bu görevi en güzel şekilde yerine getirmek için gece-gündüz demeden çalışacağım.
MUHTARLARIN SORUNLARINI DİNLEYECEĞİZ
Elimden gelen gayreti göstereceğim. Biz biliyoruz ki; hem yerel yönetimler hem de genel idare için muhtarlar çok önemlidir. Bu yüzden; muhtarlarımızla koordineli bir şekilde çalışacağız; ziyaretlerinde bulunacağız; sorunlarını dinleyeceğiz; elimizden gelen gayreti göstererek muhtarlarımıza yardımcı olacağız."dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Türkiye Haberleri, Kocaeli Haber, Kocaeli Son dakika, Turkay haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑