Güncel

Ünlü Regresyon Terapisti Kocaeli’nde

Ünlü Regresyon Terapisti Kocaeli’nde, regresyon, regresyon terapisi, regresyon terapisti, regresyon terapisti Lidia Selin İzmit Kitap Pastasında, İzmit regresyon terapisi, Kocaeli regresyon terapisti,

25 Eylül 2019 Saat: 01:07
Ünlü Regresyon Terapisti Kocaeli’nde, regresyon, regresyon terapisi, regresyon terapisti, regresyon terapisti Lidia Selin İzmit Kitap Pastasında, İzmit regresyon terapisi, Kocaeli regresyon terapisti,
Ünlü Regresyon Terapisti Kocaeli’nde


ÜNLÜ REGRESYON TERAPİSTİ KOCAELİ’NDE

Türkiye’de geniş kitlelerin tanıdığı Regresyon Terapisti Lidia Selin, davet üzerine İzmit’in en anlamlı ve manalı mekânı olan Kitap Pastası Kafe’nin davetlisi olarak geldi.
Yaklaşık 10 yıldır regresyon üzerine yoğun hizmet veren tanınmış terapist Lidia Selin, İzmit’in en anlamlı ve manalı kafesi olan Kitap Pastasının davetlisi olarak geldi. 21.09.2019 Cumartesi günü Saat: 20.00’da yapılan regresyon söyleşisine yoğun katılım sağlandı. Yaklaşık 35-40 kişinin katıldığı regresyon söyleşisine akademik kariyerli katılımcıların yoğun olması ve söyleşiye ilgi ile iştirak etmeleri neticesinde çok güzel ve verimli, bir o kadar da katılımcıların kendi yaşamlarında geri gitmesi ve anılarına ulaşıp farkındalıklarını yakalamaları sonucu regresyon terapistliğinin sadece anlatımla değil yaşayarak deneyimlemiş olmaları ilgileri regresyon terapisine yönlendirdi.
Regresyon terapisine ilginin artması sonucu regresyon terapisi uzmanı Lidia Selin Keskiner Mamacı ’ya konu ile alakalı birçok soru soruldu. Hem tanışma hem de geçmişe giden katılımcılar neşeli, eğlenceli, anlamlı bir şekilde farkındalıklarını yaşamış oldular.


 


Regresyon Terapisti Lidia Selin Keskiner Mamacı’nın Kitap Pastası’nda ki anlamlı söyleşi Yaklaşık 3 saat süren söyleşide, katılımcılar öncelikle böyle bir imkânı ve böyle bir akşamı yaşattıkları için Kitap Pastası’nın sahibi Elif Asalkan ile Eşi Tolga Asalkan’a teşekkür ettiler. Tekrar ve daha geniş kapsamlı söyleşiler yapmak üzere farkındalıkların ortaya çıkartmak için sözleşildi.
 
 
 
 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Türkiye Haberleri, Kocaeli Haber, Kocaeli Son dakika, Turkay haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑