Selçuk ERDURAK / EMLAK DEĞERLEME
Selçuk ERDURAK / EMLAK DEĞERLEME

SATILDI - Körfez illimtepe Atakent sitesi’nde a tipi villa

30 Mayıs 2019 Saat: 15:39


SATILDI
KOCAELİ KÖRFEZ’DE İLLİMTEPE, ATAKENT SİTESİ’NDE A TİPİ VİLLA


GÖNLÜMÜZ DE YATAN EV


Herkesin gönlünde yatan hayallerini kurduğumuz bir ev vardır. Kimisi için sayfiye sakin bir yer de olmalı, kimisi için müstakil olmalı, kimisine göre geniş olsun, çocuğun okuluna, işime yakın olsun, kimisine göre de nasıl olursa olsun benim olsun. Bunların hepsi hayaller ve temenniler tabii ki bir de gerçekler var oda bu işe ayrılabilecek bütçe. Kaldı ki yeterli bütçe ayırabilsek de talip olduğumuz ev doğru fiyatta mı? Gelecekte gerek evin kendisi gerek bulunduğu muhit aradığım özellikleri devam ettirecek mi? Satmak istediğim de zarar etmeden satabilecek miyim? Evet bütçe yeterli olsa da bu sorulara cevap ta bulmak lazımdır. Bunun için iyi araştırmak, ihtiyacımızı ve bütçemizi doğru tespit etmek ve de önemli bir konu doğru bilgiyi sunacak bir Gayrimenkul firması ile çalışmak gerekir.

 
 
Size bugün eğer bütçe sınırlarınız da kalıyorsa bir Gayrimenkul’den bahsedeceğim. “Körfez Atakent Sitesinde” A tipi bir Villamızdan. Bu arada Villa ama nerede ise daire fiyatında. Zaten o sebeple sizlere öneriyorum. Makalemizin başında da belirttiğim gibi tek gerekçemiz fiyatı değil.


Atakent Villalarının bulunduğu İlimtepe bölgesi Kuzey Otobanının yarımca çıkışı üzerindedir. Ve de Otoban inşası son aşamaya gelmiş çıkış gişeleri dahi yapılmıştır. Muhtemel 1 sene içinde faal olacaktır. İstanbul’da oturup ta doğa ile iç içe olayım hem de çok yol kat etmeyeyim trafikle de cebelleşmeyeyim diyenler için ideal bir mevkiden bahsediyorum. Günümüz de İstanbul bölgesinden buraya oldukça talep var E-5 ve TEM üzerinden rahat ulaşım imkânı nedeni ile özellikle Anadolu tarafında çalışan/oturanlar için İlimtepeye ulaşmak kolay. Kuzey otobanı ile bu imkân Avrupa tarafı için de mümkün olduğu gibi Anadolu tarafındakiler için de artı bir imkân olacak.
Ayrıca Atakent sitesine baktığımızda göreceğimiz bir diğer husus Villa başına düşen yeşil alanın devasa denecek büyüklüğü. Genelde çevremizde gördüğümüz Villa’lı sitelerde ki içice yerleşim düzeni burada yok. Nerede ise bir köy havası var. Tabii ki havuzu spor imkanları ile sosyal ortamda keza ona göre. Hele bahçeleri harika.
Netice itibari ile bölge geleceği olan bir yer, Atakent sitesi de bu bölgenin yıldızı. Ayrıca Villamızın 600 bin tl olan değerini gerek m2 olarak gerekse kalite olarak emsalleri ile kıyasladığımızda piyasa rakamlarının altında olduğu görülecektir. Keyifli günlere ve geleceğinize yatırım yapın derim.


İLAN SAYFA LİNKİ: https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-kocaeli-korfez-atakent-sitesinde-satilik-a-tipi-villa-679756787/detay


GAYRİMENKULU YERİNDE GÖRMEK VE DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN
0 262 322 00 99 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
İkonX Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık
Selçuk ERDURAK
0 505 6767411

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya 1 yorum yapılmıştır
Hakan Gümüş 09.07.2019 14:25
Selçuk bey. Gayrimenkul değerleme yaklaşımınız ve vermiş olduğunuz tiyo üzerine hareket ediyorum. Bundan sonra sizleri takip edeceğim. Daha çok değerlemeleriniz ve tiyolarınız ile ilgileniyorum. pörtföylerinize da yakın zamanda bakarak çevremdeki arkadaşlara tavsiye edebilirim.
 

Türkiye Haberleri, Kocaeli Haber, Kocaeli Son dakika, Turkay haber, Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

YAKIN GELECEĞİN MERKEZİ30 Nisan 2019 Saat: 13:41
Yakın geleceğin merkezi arnavutköy istanbul
Tüm Yazıları
Yukarı ↑