Selçuk ERDURAK / EMLAK DEĞERLEME
Selçuk ERDURAK / EMLAK DEĞERLEME

HAYATIMIZI RENKLENDİRELİM

-

26 Şubat 2021 Saat: 12:58

HAYATIMIZI RENKLENDİRELİM

Yaşamlarımız kendi akışında ilerlerken korona salgını süreci tüm dünyada ve bizim ülkemizde de hayatlarımızı yeniden sorgulamamıza neden oldu. Bazılarımız işlerini kaybederken veya iş hacmi küçülürken bir kısmımız eğitim sektöründe ve bankacılıkta olduğu gibi kısmen veya tam olarak home ofis (evden çalışma) başladı. Ülkemizin geleceği evlatlarımız,bu süreçte evde internet karşısında öğrenmeye başladılar. Emekliler ve 65 yaş üstü insanlarımız ise yeni nesil hayat şartlarına kendi sağlıklarını da koruyarak adapte olma sürecinde.
İnsanlık tarihinin dönem dönem geçtiği sınavlardan birini hep birlikte yaşıyoruz. yaşarken, neler yapabiliriz? Bunalacak mıyız …… Tabi ki hayır. Kurallara tabii ki uyacağız ama bizlerde atalarımızın izinden gidip sağlıklı coğrafyalara doğru bir akış sağlayacağız. Bulunduğumuz şehrin 10 dk. uzağındaki bir köy evinde hayat bulanlarımız olacaktır ve çok da şanslılardır. Bizler de Gayrimenkul edinme, kiralama konularında yeniden yapılanmaya gidebiliriz çözüm her zaman vardır.
Kendimize güvenli coğrafya ve konut düşünürken; Sağlıklı bir çevre ekonomik ev modeli ve coğrafyanın geçmişten bugüne verdiği zenginlikler bize yol gösterecektir.
İkonX Gayrimenkul firması olarak bugünün yaşam koşullarında, çevremize faydalı olmak amacıyla çalışmalarımızı Ege Denizinin bozulmamış doğasına ve binlerce yıldır insan oğlunun tercih ettiği yörelere kaydırdık. Tarihten yola çıktık, coğrafyadan yola çıktık, bugünün değerlerinden ödün vermeden sizler için yarınlarda iyiki buradayım diyebileceğiniz çalışmalar yaptık.


Sizlere hem Marmara Denizi hem de Ege Denizi’nin nimetlerini sunan Balıkesir İlimizin Altınova İlçesinden sesleniyoruz. Birçoğunuz için yeni bir yer gibi görünse de bulunduğumuz yer Ege Denizi kıyısındadır. Ayaklarınız denizdeyken çekeceğiniz fotoğraflarda arkanızda görünen sahil şeridi Dünyaca ünlü Sarımsaklı Plajları olacaktır. Sizler için seçtiğimiz evleriniz işte tam da burada denize sıfır noktasında yer almaktadır. Burada sunduğumuz yaşam faaliyetleriniz konusuna da değinmek istiyoruz. Tabiki bol bol yürüyüş, spor ve yüzme faaliyetleri ve günlük hayat akışınız büyükşehirlerin telaşından uzakta sağlıklı bir ortamda olacaktır. Sağlık için spor yaparken mevsimine göre Flamingolar da yol arkadaşınız olacaktır. Balkonunuzun, bahçenin tadını doya doya yaşayacaksınız. Havuzunuzdan, denizinizden nasibinizi alacaksınız. Gece eğlenceleriniz için Sarımsaklı Sahili ve 20 dk. uzaklıktaki Ayvalık vazgeçilmeziniz olacaktır.
Günübirlik gezmelerinizde Ayvalık Cunda Adası’nda kendinize güzel bir balık ziyafeti çekebilirsiniz. Şeytanın dünyaya ilk adımını attığı yer kabul edilen noktada bugünün Dünyaca meşhur Şeytan Sofrası’nda Dünya Cenneti bir yerde manzaranın tadını çıkarırken güneşi tam da ellerinizin arasında tutarak çektireceğiniz fotoğraflarla Ege’nin büyüsüne kapılacaksınız.


Ayrıca; Kaz Dağlarını keşfedebilir, endemik bitki türlerini mevsimine göre yerinde görebilir, belki de bin bir çeşit bitkileri çevredeki köylü kadınların tezgahında bulabilirsiniz. Eminiz, zeytinleriniz, zeytinyağlarınız bundan sonra sizin için bölgenin vazgeçilmezlerinden olacak. Coğrafyanın cömert davrandığı bölgede tarihten izler arayıp, Truva Savaşı’nda güzel Helen’in peşinden kıyılarımıza gelen düşman gemilerinin izlerini, Zeus Altarı’ndan izleyeceksiniz; hem de İyon Medeniyeti’nin Baş Tanrısı Zeus’un, Truva Savaşı’nı tam da izlediği o noktadan.
Sizlere Sunduğumuz evlerinizin çevresinde ayrıca sağlık dolu termal suların kaynadığını da belirtmek isteriz. Çanakkale yönüne kuzeye yol aldığınızda 1 saat ilerideki Güre Kaplıcaları sizler için eşsiz şifalar sunarken Kaz Dağları’nın oksijeni bol havası da zindeleşmenize yardımcı olacaktır. sanayileşmeden uzak Altınoluk da böylesi oksijen zenginliği sunmaktadır.
İzmir yönüne güneye indiğinizde ise Bergama sizlere en güzel İyon Medeniyeti ihtişamını bugününe kalan haliyle sunarken Dünya’nın en eski hastanesi Asklepion’da, geleneksel tedavi yöntemlerini keşfedebilirsiniz Kleopatra’nın Pergamon Kralı’nı ziyaretinde yıkandığı ılıcada sizler de güzellik ve şifa bulacaksınız.
Sizleri; Bölgedeki diğer zenginlikleri keşfetmeniz, Ege akşamlarının tertemiz havasında, bahçenizdeki çiçeklerin buram buram koktuğu, deniz havasını doya doya alacağınız satıştaki sitemize yani gelecek günlerdeki evlerinize bekliyoruz. Bize bir telefon kadar yakınsınız. sağlık ve huzur dolu günler dileğimizle.

-

İkonX Gayrimenkul ile temasa geçiniz.

İletişim: 
Selçuk ERDURAK
ikonx.com.tr

ikonxgayrimenkul@gmail.com
0 262 3220099
0 505 6767411


Ayvalık Altınova Havuzlu Sitede Satılık Yazlık Daire
http://ikonx.com.tr/ilan/ayvalik-altinova-havuzlu-sitede-satilik-yazlik-daire 
-
Ayvalık Altınova Deniz Manzaralı Satılık Yazlık Daire
http://ikonx.com.tr/ilan/ayvalik-altinova-deniz-manzarali-satilik-yazlik-daire 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Türkiye Haberleri, Kocaeli Haber, Kocaeli Son dakika, Turkay haber, Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

YAKIN GELECEĞİN MERKEZİ30 Nisan 2019 Saat: 13:41
Yakın geleceğin merkezi arnavutköy istanbul
Tüm Yazıları
Yukarı ↑