Ekonomi

Rosemıx Kocaeli Symbol Avm’de Stant Açtı

Isparta’nın ünlü kozmetik firması Rosemix Natural Cosmetics Kocaeli İzmit’te.

21 Şubat 2019 Saat: 21:12
Rosemix Kozmetik Kocaeli’nde, Rosemix Kocaeli’nde stant kurdu, Rosemıx Natural Cosmetıcs Kocaeli Symbol Avm’de, Isparta’nın gül ve gül mamulleri Kocaeli’nde, Isparta’nın gül ve gül mamulleri İzmit’te,
Rosemıx Kocaeli Symbol Avm’de Stant Açtı

ROSEMIX KOCAELİ SYMBOL AVM’DE STANT AÇTI

Rosemıx Cosmetics Kocaeli Symbol Avm’de Stant Açtı
Isparta’nın ünlü kozmetik firması Rosemix Natural Cosmetics Kocaeli İzmit’te.
Isparta’nın ünlü ECO sertifikalı organik kozmetik firması Rosemix Natural Cosmetics Kocaeli Symbol AVM ’de stand açtı.

 
ROSEMİX COSMETİKS STANTINI AÇAN SELDA YALVAÇ'I AİLESİ YALNIZ BIRAKMADI


ROSEMIX NATURAL COSMETICS KİDS ACTİVE ÖNCÜLÜĞÜNDE KOCAELİ’NDE
Kocaeli Symbol Avm’de çocuk oyun parkuru ile hizmet veren KİDS ACTİVE firmasının sahibesi Selda Yalvaç hanımefendinin Kocaeli’nde sadece Isparta’nın organik gül ve diğer mamullerinin satıldığı bir yerin olmadığını fark etmesi üzerine Rosemix Natural Cosmetics firması ile görüşerek Kocaeli Symbol AVM’de şimdilik bir stant açarak Rosemix Natural Cosmetics markasını ve firmasını Kocaeli halkının ayağına getirip bu nadide ürünlerden yararlanmalarını istemesi sonucu gelmiştir. Öncelikle KocaeliSondakika.com ailesi olarak Kocaeli halkı adına teşekkürü bir borç bilerek teşekkür ediyoruz. 
Isparta’yı ve Isparta gülünü tanıtmak amacıyla 2004 yılında “Kutlu Kozmetik” firması ile pazarlama faaliyetlerine başlayan Rosemix Natural Cosmetics firması, 2009 yılında ROSEMİX markası ile kurumsallaşarak üretim tesisini kurdu.

 
ROSEMİX COSMETİKS STANTINI AÇAN SELDA YALVAÇ, KARDEŞİ İBRAHİM YALVAÇ İLE BİRLİKTE

KOZMETİK ALANINDA ÖNCÜ FİRMA
Isparta’nın gülünü ve gül ürünleri ile diğer organik mamullerini ROSEMIX NATURAL COSMETICS markası ile ürünlerini dünyanın çeşitli ülkelerinde satıyor. Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda rekabet gücünü her geçen gün hızla arttıran ROSEMIX NATURAL COSMETICS firması ülkemize ve milletimize katma değer üretmekte ve rekabeti daha fazla arttırmayı kararlı bir şekilde ilke edinmiş nadide firmalardan ve markalarımızdan olan kozmetik alanında öncüdür.

 
ROSEMİX NATURAL COSMETİKS'İN KOCAELİ SYMBOL AVM 1. KATI'NDA GÖRÜNÜMÜ

ECO SERTİFİKALI GÜVENİLİR FİRMA
En üst kalitede ekonomik ürünler üreterek tüm dünyada kozmetik sektörüne hizmet vermekte ve sürekli büyüme hedefiyle marka değerini yükselten ve ürünlerinde kullandığı hammaddeler eco sertifikası ile üretmekte ve piyasaya sunmaktadır.

 
ROSEMİX NATURAL COSMETİKS STANTINI KOCAELİ SYMBOL AVM'YE AÇAN GİRİŞİMCİ İŞ KADINI KİDS ACTİVE ÇOCUK OYUN PARKURLARININ DA SAHİBİ SELDA YALVAÇ

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ SÜREKLİ GELİŞTİRİYOR
Tüm ürünlerini kalite kontrol testlerine mutlaka tabi tutulmaktadır. ROSEMIX NATURAL COSMETICS firması Ürünlerini amaçlanan kullanımı için gereken kalitede olmalarını güvence altına almayı temel prensibi yapmış. Kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi asıl hedefi yapmış önder firmadır.

 
ROSEMİX NATURAL COSMETİKS STANTINA KOCAELİ SYMBOL AVM'NİN ÇİÇEK JESTİ

GÜL KOKUSUNUN DOĞAL HALİNİ ROSEMIX NATURAL COSMETICS İLE HİSSEDİN
Isparta gül ürünleri sektöründe liderliğe aday olan yurt içi ve yurt dışı rekabeti ve katma değeri arttıran ROSEMİX ürün çeşit ve sayısını her geçen gün daha da arttırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sunmaktadır. Kendine değer veren, yaşamın her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkese hizmet veren bir firmadır. Mağazalarında, konusunun uzmanı güler yüzlü ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak danışmanlarından yardım alabilir, yeni trend ürünleri bulup dilediğiniz ürüne dilediğiniz gibi dokunabilir, isterseniz ürünleri deneyebilirsiniz. Gül kokusunun doğal halini hissedenler ve ROSEMİX ile yaşayanlardan olmanız dileği ile saygıdeğer vatandaşlarımıza bu markayı duyurmaktan onur ve gurur duyarız.

 
GİRİŞİMCİ İŞ KADINI SELDA YALVAÇ'IN KARDEŞİ İBRAHİM YALVAÇ

  
 
GİRİŞİMCİ İŞ KADINI SELDA YALVAÇ İLE KARDEŞİ İBRAHİM YALVAÇ'IN BABASI ÖMER YALVAÇ

 
ROSEMİX NATURAL COSMETİKS STANTI'NIN 1.KATA ÇIKILDIĞINDA UZAKTAN GÖRÜNÜMÜ

  
ROSEMİX NATURAL COSMETİKS STANTI'NIN FARKLI AÇILARDAN GÖRÜNÜMÜ

 
  
GİRİŞİMCİ İŞ KADINI VE KİDS ACTİVE ÇOCUK OYUN PARKURLARININ SAHİBİ SELDA YALVAÇ'IN ROSEMİX STANTI'NIN ÖNÜNDE FARKLI AÇILARDAN GÖRÜNÜMÜ


ROSEMİX NATURAL COSMETİKS FİRMASI'NIN EN DEĞERLİ VE NADİDE ÜRÜNLERİNDEN OLAN DOĞAL VE ORGANİK HAKİKİ ISPARTA GÜL YAĞI ÇOK DEĞERLİ FAKAT KOCAELİ SYMBOL AVM'DEKİ STANT'TA UYGUN FİYATA SATIŞTA

  
ROSEMİX NATURAL COSMETİKS DOĞAL VE ORGANİK GÜL SABUNLARI ÖZELLİKLE ÇOCUKLARA KULLANIMI ÖNERİRİZ VE MUMLARI EVİNİZ GÜL KOKSUN

 
ROSEMİX NATURAL COSMETİKS'İN HAKİKİ DOĞAL VE ORGANİK GÜL KOKUSU

TURKAYHABER.COM AİLESİ OLARAK SELDA YALVAÇ VE AİLESİNE KOCAELİ'MİZE ISPARTA'NIN DOĞAL VE ORGANİK GÜL VE GÜL MAMULLERİNİ HALKIMIZIN FAYDASI İÇİN GETİRDİKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

AYRICA TURKAYHABER.COM VE AİLESİ OLARAK KOCAELİ SYMBOL AVM 1. KAT'TA HİZMET VEREN BU STANT'TAN GÜL VE GÜL MAMULLERİNDEN ALMALARINI GERÇEKTEN GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TAVSİYE EDERİZ. AYRICA KİDS ACTİVE ÇOCUK OYUN PARKURUNDA ÇOCUKLARINIZI EĞLENMEYE GÖTÜRMENİZİ DE ÖNEMLE ÇOCUKLARINIZIN FAYDASI İÇİN TAVSİYE EDERİZ.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Türkiye Haberleri, Kocaeli Haber, Kocaeli Son dakika, Turkay haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑