Ürün Hizmet

KOCAELİ MOBİL AYAK SAĞLIĞI HİZMETİNDE BİR İLK

Podox Ayak Sağlığı ve Cilt Bakım Merkezinden bir ilk, Mobil Ayak sağlığı hizmeti.

20 Mart 2018 Saat: 23:13
Kocaeli Mobil Ayak Sağlığı hizmeti, Evde Ayak Bakım Hizmetleri
KOCAELİ MOBİL AYAK SAĞLIĞI HİZMETİNDE BİR İLK

Mobil Ayak Sağlığı hizmeti

Podox Ayak Sağlığı ve Cilt Bakım Merkezinden bir ilk, Mobil Ayak sağlığı hizmeti.
Mobil Ayak sağlığı hizmetinde bir ilki başlatan Podox Ayak Sağlığı ve Cilt Bakım Merkezi sahibi Mükerrem Vatansever Mobil Ayak Sağlığı Hizmeti ile ilgili şunları söyledi.” Herkesin sorun yaşadığı ve çoğu zaman nereye başvurulması gerektiği bilinmediği için tedavisiz kalan nasır, tırnak batması, tırnak mantarı, ayak mantarı gibi ayak sorunlarına medikal çözümler sunuyoruz. Podox Ayak Sağlığı Merkezi olarak aynı zamanda diyabetiklere de özel ayak bakımı hizmeti de sunuyoruz.” Dedi.
AYAKLARINIZA BAKIM YAPMAK İÇİN EVLERİNİZE GELİYORUZ
Kocaeli’nde ilk kez başlatılan mobil ayak sağlığı hizmetleri hakkında bilgi veren Podox Ayak Sağlığı ve Cilt Bakım Merkezi sahibi Mükerrem Vatansever, “Mobil ayak Sağlığı bakımı hizmetini aynı evde hasta bakımı hizmeti gibi bizde evde ayak bakımı hizmeti vermeye başladık. Bu hizmeti belki de Türkiye’de ilk olmasa da Kocaeli de ve Balıkesir de ilk olarak başlatmanın gururunu yaşıyoruz. Bu hizmeti kapsayan hizmet alanlarımız, tırnak mantarı tedavisi, topuk çatlakları, nasır tedavisi, batık tırnak tedavisi hizmeti ile birlikte cihaz ve aletlerle yapılan ayak bakımının yanı sıra, ayak sağlığı merkezimizde aşırı terleyen el, ayak ve koltuk altlarına kaşıntı tedavisi olan iyontoforez tedavisi de uyguluyoruz. Ayrıca diyabetik ayaklarda özel bakım ve pansumana mecbur olup çeşitli kuruluşlara gitmekten kurtarıyoruz. Ayrıca çeşitli hastalıkların tedavisini destekleyen ve toksinlerden temizleyen arındırma yöntemi ayak detoksu hizmetini de veriyoruz” dedi.

Evde Ayak Sağlığı Hizmeti Almak İstiyorsanız Buraya TIKLAYARAK>>>>>>>>>
Adresinizi :
Telefon Numaranızı :
e-posta adresinizi :
Açıklamalar bölümüne : (Ayağınızda ki rahatsızlığı kısaca anlatarak Podox Ayak Sağlığı Merkezi yetkililerini net ve sağlıklı bilgiler vererek size en sağlıklı ve yerinde hizmeti sağlamalarına yardımcı olabilirsiniz).

Dilerseniz PODOX Ayak Sağlığı Merkezi’nin web sitesinde bulunan iletişim formuna tıklayarak direk firmaya yukarıda ki iletişim bilgilerini ve açıklamayı yazarak Mobil evde ayak bakım hizmeti müracaatında bulunabilirsiniz. Bunun için TIKLAYINIZ>>>>>>>>>>

 

  

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Türkiye Haberleri, Kocaeli Haber, Kocaeli Son dakika, Turkay haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑