Ürün Hizmet

İSTANBUL’DA MOBİL AYAK SAĞLIĞI HİZMETİNDE BİR İLK

Podox Ayak Sağlığı Merkezinden Mobil Ayak sağlığı hizmeti alanında İstanbul’da bir ilk.

21 Mart 2018 Saat: 23:42
İstanbul Mobil Ayak Sağlığı, İstanbul Mobil Ayak Sağlığı hizmeti, İstanbul Evde Ayak Bakımı, İstanbul Evde Ayak Bakım Hizmetleri
İSTANBUL’DA MOBİL AYAK SAĞLIĞI HİZMETİNDE BİR İLK

İstanbul’un o yoğun trafiğinde hastaneye veya bir ayak sağlığı merkezine gitmek adeta bir işkence olduğunu düşündük. Bunu düşündüğümüz için vatandaşlarımızın ayak sağlığı ile ilgili nasıl bir hizmet sunarız dedik ve “Mobil Ayak sağlığı hizmetinde” bir ilki başlatan PODOX Ayak Sağlığı Merkezi’nin sahibi Podolog Mükerrem Vatansever evde ayak sağlığı hizmeti ile ilgili şunları söyledi, ” Herkesin sorun yaşadığı ve çoğu zaman nereye başvurulması gerektiğinin bilinmediği için tedavisiz kalan nasır, tırnak batması, tırnak mantarı, ayak mantarı gibi ayak sorunlarına medikal çözümler sunalım dedik.” Podox Ayak Sağlığı Merkezi olarak aynı zamanda diyabetiklere de özel ayak bakımı hizmeti de sunmak istedik.” Dedi.

İstanbul'da Mobil Ayak Sağlığı hizmeti

Ayaklarınıza bakım yapmak için yoğun trafik işkencesinden sizi kurtarmak için evlerinize geliyoruz.
İstanbul’da ilk kez başlatılan mobil ayak sağlığı hizmetlerini aynı evde hasta bakımı hizmeti gibi PODOX olarak bizde evde ayak bakımı hizmeti vermeye başladık. Bu hizmeti belki de Türkiye’de ilk olmasa da önce Kocaeli’nde ve daha sonrada Balıkesir’de ilk olarak başlatmanın gururunu yaşıyoruz. Kocaeli ve Balıkesir’den sonrada bu hizmeti İstanbullu vatandaşlarımızı da yoğun trafikten kurtararak ayak sağlığı hizmetini evde mobil olarak verelim istedik ve niyet edip, karar verip başladık. Bu hizmetimizi kapsayan hizmet alanlarımız, tırnak mantarı tedavisi, topuk çatlakları, nasır tedavisi, batık tırnak tedavisi hizmeti ile birlikte cihaz ve aletlerle yapılan ayak bakımının yanı sıra, ayak sağlığı merkezimizde aşırı terleyen el, ayak ve koltuk altlarına kaşıntı tedavisi olan iyontoforez tedavisi de uyguluyoruz. Ayrıca diyabetik ayaklarda özel bakım ve pansumana mecbur olup çeşitli kuruluşlara gitmekten kurtarıyoruz. Ayrıca çeşitli hastalıkların tedavisini destekleyen ve toksinlerden temizleyen arındırma yöntemi ayak detoksu hizmetini de veriyoruz” dedi.
Evde Ayak Sağlığı Hizmeti Almak İstiyorsanız Buraya <<<<<< TIKLAYARAK >>>>>>
Adresinizi                :
Telefon Numaranızı :
e-posta adresinizi    :
Açıklamalar bölümüne : (Ayağınızda ki rahatsızlığı kısaca anlatarak Podox Ayak Sağlığı Merkezi yetkililerini net ve sağlıklı bilgiler vererek size en sağlıklı ve yerinde hizmeti sağlamalarına yardımcı olabilirsiniz).

Dilerseniz PODOX Ayak Sağlığı Merkezi’nin web sitesinde bulunan iletişim formuna tıklayarak direk firmaya yukarıda ki iletişim bilgilerini ve açıklamayı yazarak Mobil evde ayak bakım hizmeti müracaatında bulunabilirsiniz. Bunun için <<<<<< TIKLAYARAK >>>>>>

 

  

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Türkiye Haberleri, Kocaeli Haber, Kocaeli Son dakika, Turkay haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑