Ekonomi

Hollanda Firması Türk Ortak Arıyor

Pandemi sürecinde her şey alt üst oldu. AVM’ler değer kaybederken

22 Aralık 2020 Saat: 16:05
Hollanda Firması Türk Ortak Arıyor, Hollanda da Türk firmaları IS ilanları, Hollanda da bulunan Türk şirketleri, hollandada ne iş yapılır, Rotterdam Türk Firmaları, Amsterdam Türk şirketleri, holland
Hollanda Firması Türk Ortak Arıyor


HOLLANDA’DA YATIRIM İMKâNI

Pandemi sürecinde her şey alt üst oldu. AVM’ler değer kaybederken, çarşı dükkanları değer kazandı. İnsanlar daha çok internet alışverişlerine yöneldi. Bu süreçte Türkiye’nin ve Türk iş adamlarının değeri daha fazla ortaya çıktı.
ÇARŞI MERKEZDEKİ DÜKKANLAR DEĞER KAZANDI
Her zaman için ekonomik koşulların değişmesi ile sıkıntı yaşayan sektörler doğal olarak olsa da bazı fırsatlarda ortaya çıkıyor. Örneğin Pandemi döneminde evlerimizde bir nevi hapis hayatı yaşamak zorunda kalmamız, insanları bütçe imkanlarına göre Balkonlu evlere hatta bahçeli müstakil evlere yöneltti. Bir yandan AVM’ler de işler dururken, yolumuzun üzerinde ki açık alanda, çarşılarımızda ki dükkanlar değer kazandı.
HOLLANDA’NIN 1 MİLYON KONUTA İHTİYACI VAR
Hollanda’da da yaşanan Pandemi sürecide kendi dinamikleri içinde yeni ve karlı bir yatırım imkânı doğurdu. Nasıl mı; malumunuz Hollanda küçük bir ülke ve Karasal alanını denize doğru büyütme gayretinde. Ancak bu durum maliyetli ve zaman alan bir durum. Dolayısı ile imara açabileceği fazla bir alan yok ve de Hollanda’nın 1 milyon konuta ihtiyacı var.
HOLLANDA’DA OFİSLER KONUTA DÖNECEK
İşte tam bu durumda Pandemi süreci devreye giriyor, insanları evlerine kapatıyor, birçok iş yeri ve çalışan işlerini evlerine taşıyor ve evlerini “home ofis” olarak kullanıyor. Emlak sektörü açısından baktığımızda doğal sonuç olarak “Ofis” ve “ofis binası” talepleri azalıyor. Bunu gören Hollanda hükümeti atıl kalan ofis binalarının Konuta dönmesinin önünü açıyor.
HOLLANDA FİRMASI YATIRIMCI TÜRK ORTAK ARIYOR
Elinde birikimi yatırım için sermayesi olanlar için bu dönüşümün içinde olmak güzel ve karlı bir imkân. Hollanda da ki bu ofis’ten Konuta dönüşüm projesi için çalışanlardan biride Hollanda Firması ile birlikte Türk iş ortağı “İkonX Gayrimenkul” Firmasıdır. Sizde böyle karlı ve güncel bir yatırımın içinde olmak euro cinsinde kazanç elde etmek isterseniz İkonX Gayrimenkul ile temasa geçiniz.

İletişim: 
Selçuk ERDURAK
ikonxgayrimenkul@gmail.com
0 262 3220099
0 505 6767411

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Türkiye Haberleri, Kocaeli Haber, Kocaeli Son dakika, Turkay haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑