Güncel

Büyükşehir Şehir Tiyatrolarına 2 ödül

Eskişehir’de Direklerarası Tiyatro Seyircileri Platformu’nca düzenlenen 18. Direklerarası Seyircileri Ödüllerinde Kocaeli Büyükşehir Şehir Tiyatroları’na 2 ödül geldi.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şeh

2 Ocak 2019 Saat: 11:02
Büyükşehir Şehir Tiyatrolarına 2 ödül
Büyükşehir Şehir Tiyatrolarına 2 ödül
Eskişehir’de Direklerarası Tiyatro Seyircileri Platformu’nca düzenlenen "18. Direklerarası Seyircileri Ödülleri"nde Kocaeli Büyükşehir Şehir Tiyatroları’na 2 ödül geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları başarılarını yine bir ödül ile taçlandırdı. Türkiye’nin ilk ve tek seyirci örgütlenmesi olan Direklerarası Seyircilerince Büyükşehir Şehir Tiyatroları’na 2 ödül geldi. Eskişehir’de, Direklerarası Tiyatro Seyircileri Derneğince düzenlenen "18. Direklerarası Seyircileri Ödülleri” sahiplerine verildi. Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreni Türkiye’nin birçok ilinden amatör ve profesyonel tiyatrocular ile ulusal düzeyde üne kavuşan sanatçıları bir araya getirdi. Seçici kurulun seyirci performanslarını da dikkate alarak belirlediği ödüller 20 ayrı dalda sanatçı, yazar, yönetmen, sahne ve kostüm tasarımcısı, ışık düzencisi gibi farklı dallarda verildi.

Bu yıl 18. düzenlenen ödül töreninde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarına 2 ödül geldi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncularından Erdoğan Cengiz’e “Keşanlı Ali Destanı” oyununda gösterdiği performanstan dolayı Umut veren Genç Erkek oyuncu ödülü verildi. Erdoğan Cengiz’in askerde olması nedeniyle ödülünü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Sanat Koordinasyon Sorumlusu Ufuk Tuncer aldı. Kurum Tiyatroları ödülü ise yine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncularından Aydın Sigalı’ya verildi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Büyükşehir Şehir Tiyatrolarına 2 ödül
Büyükşehir Şehir Tiyatrolarına 2 ödül

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Türkiye Haberleri, Kocaeli Haber, Kocaeli Son dakika, Turkay haber, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑